Yükleniyor...
 

HIFU -AMELİYATSİZ YÜZ GERME

Ameliyatsız yüz kaldırma, Sıkılaştırma yüz kaldırma, Sıkılaştırma Hıfu RF / Vacum HIFU+RF / Vacum

Zamanı durdurun...

Hifu Cilt Sıkılaştırma

ALIN, GÖZ ÇEVRESİ, YÜZ KIRIŞIKLIKLARI, KAŞ KALDIRMA, BOYUN ve DEKOLTE BÖLGESİNDEKİ SARKMA ŞİKAYETLERİNİZE HIFU yöntemiyle son verebilirsiniz

 

Hifu kimlere uygulanır?

Cildin gevşeme ve sarkmalarında, göz kapaklarındaki torbalarda, düşük kaş yapısında, göz çevresi ve alın kırışıklıklarında, çene altı (gıdı) sarkmalarında, boyun kırışıklarında etkili bir yöntemdir. Bu düzeltmelere ihtiyaç duyan herkes için uygun bir yöntemdir.

Ultrasonik dalgaları aktaran uygulama başlığı, jel sürülerek uygulanacak alan cildine temas ettirilerek cilt- cilt altı dokular ekranda görüntülenir, Uygulama yapılacak bölgeye  göre seçilen uygulama başlığı, cildin 1,5mm-3mm-4,5mm derinliğine ultrasonik dalgaları aktarabilmektedir. Cihazın monitöründe bu derinlikler görüntülenebilmekte ve bu alanlara hassas atışlar yapılabilmektedir. Ameliyat ile ulaşılabilen bu derinliklere , cildin destek yapılarında ses dalgaları ile termal değişiklikler oluşturulmakta, kollajen üretimi uyarılmaktadır. Bu sayede cilt gerilmekte ve gençleşmektedir. Uygulama sırasında cillte herhangi bir hasar oluşmamaktadır.

Hifu yüz germe ameliyatına alternatif midir?

Yüz germe ameliyatına etkili bir alternatiftir. Kırışıklıkların yeni başladığı hafif olgular ile orta düzey sorunlarda etkinliği daha kuvvetlidir. Cildi ileri derecede sarkmış ve kırışmış, veya göz kapaklarında aşırı torbalanma oluşmuş özellikle çok ileri yaşlardaki kişilerde ameliyat ile aynı sonuç alınmasını beklemek doğru olmayabilir. Bu kişilerde yüzün ayrıntılı incelenmesi ve hasta beklentilerinin öğrenilmesi sonucu yöntemi seçmek. hifu ile ne kadar fayda sağlanabileceği, ameliyatın hangi aşamada hangi bölgede önerileceğini değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır.

 

Hifu hangi bölgelere uygulanır?

Alın ve göz çevresi (kaz ayağı) kırışıklıkları için alın ve göz çevresine, göz kapaklarındaki torbalanmalar için alt ve üst göz kapaklarına, düşük kaşları yukarıya doğru asmak için kaş bölgesine, yanaktaki sarkmalar ve jaw line olarak adlandırılan çene bölgesindeki sarkmalar için yanak ve çene bölgesine, çene altındaki  (gıdı) ve boyundaki sarkmalar için boyun bölgesi ve dekolteye, ihtiyaca göre kısmen veya tüm bölgeleri kapsayan uygulama yapılabilir. Yüz gençleştirme amacıyla tüm yüz uygulamalarını da unutmamak gerekir.

Hifu kaç seans uygulanır?

Uygulamalar tek seanstır.  Uygulama yapılacak bölgeye göre seans süresi değişir. Tam Yüz uygulamaları 1 saat kadar sürer.

Hifu etkileri ne zaman ortaya çıkar?

Uygulamanın hemen ardından ciltteki toparlanma gözle görülebilir. Yüzün bir yarısına uygulanıp, diğer yarısına başlanmadan yüz simetrisi incelenirse farkın belirgin olduğu görülecektir. Asıl etki 2-3 ay içerisinde görülecek, yüzdeki gerilme ve gençleşme belirgileşecektir.

 

Fiyat veya Randevu almak için tıklayın.