Yükleniyor...
 

EPİLASYON -DİODE LAZER -LUMENİS LIGHTSHEER DESİRE

Arzu ettiğiniz görüntü ve his

Neden Lumenis LightSheer® diode lazer

Maksimum tedavi rahatlığ

Optimum sonuçlar

Kısa işlem süresi

Ne Beklemeliyim?

Sonuçları ne zaman göreceğim?

Kalıcı bir  tüy azaltımı için birden çok işlem gerekir. Bunun nedeni erken büyüme fazında (anajen faz) tüy üzerindeki lazerin artan etkisidir. Belirli bir zamanda bütün tüyler aynı fazda olmaz.

İşlem sonrası ne bekleyebilirim?

İşlem sonrası işlem görmüş alanın görüntüsü hastanın ve uygulanan işlemin özelliklerine bağlı olarak hastadan hastaya değişir.

İşlem süresince bazı tüyler hemen kökünden dökülecektir ve kalanlar sonraki haftalarda dökülecektir. İşlemden hemen sonra geçici bir kızarıklık ve saç kökü etrafında  şişme görünebilir ancak  bunlar aslında saç kökünün işleme olan tepkisinin olumlu sonuçlarıdır.

İşlem sonrası, size daha çok  güneş maruziyetine ilişkin el kitabı verilecektir.

 

Nedir?

Tüy alma hakkında

Geçmişte tüy alma metotları yolma, tıraş etme, ağdalama elektroliz ve kimyasal tüy dökücü kremleri içeriyordu. Bazıları ıstıraplıdır, bazıları pistir, ama hepsi zaman alıcıdır ve yüksek maliyetlidir.

LightSheer® Diode Lazer çözümü

LightSheer® kalıcı tüy azaltımı ürün ailesi optimum hasta rahatlığıyla birlikte benzersiz bir işlem hızı ve etkililik sunar.

LightSheer® ortalama tüy azaltım seansından %75 ten fazla daha hızlıdır ve ağrı giderimine ilişkin eşsiz HIT™ ChillTip™ teknolojileri kullanılır. İlaveten LightSheer® akıllı ekonomik bir seçimdir, size geçici tüy alma çözüklerinde harcanan parayı kazandırır.

 

Nasıl Çalışır

LightSheer®Lazer sistemi

LightSheer® bütün cilt tipleri için güvenli, modern bir 805nm diyot lazer kullanır. Tekrarlanan lazer atımları mevcut tüyü hedef alır ve ilerideki büyümeyi önlemek için tüy köklerine doğru bir enerji yaratır. LightSheer® 2 farklı el aleti ve teknoloji kullanarak doktorunuzun sizin kıl tipinize ve yaşam stilinize göre gerçekten ihtiyacınıza yönelik tedaviyi düzenlemesine izin verir.

HIT™ teknolojisi

Yüksek Hızlı Entegre Teknoloji (HIT™) deri kaldırmak ve esnetmek için vakum içermektedir. Böyle yaparak, lazer tüy köklerinde maksimum emilimi ve ıısı hassasiyetini minimize eden geniş alanların hızla kapsanmasını sağlamaktadır

HIT™ ile vakum deriyi el aletine nazikçe çeker, onu incelene dek esnetir ve hedefi enerji kaynağına doğru çeker.

 

ChillTip™ teknolojisi

ChillTip™  teknolojisi tüy  kökünü çevirmek ve daha iyi sonuçlar elde etmet için deri el aletini uygularken acıyı azaltmak  için deriyi anlık olarak hissizleştirmek için özel bir soeutma sistemi kullanmaktadır.

ChillTip™  ile deri işlem öncesi ve sırasında soğutulur. sonra uygulanır ve lazer ışını cilde yönlendirilir.

 

Fiyat veya Randevu almak için tıklayın.