Yükleniyor...
 

ŞİFALI/GENÇLEŞTİRİCİ BAMBU MASAJİ

Şifalı, gençleştirici Bambu Masajı ile tazelenin

Şifalı özellikleri ile bilinen Bambu Masajı, fiziksel, zihinsel ve manevi olarak bedeni dengelemek, sakinleştirmek, enerji vermek, özellikle selülit tedavisi ve cildi gençleştirmek için yapılıyor

Bambu masajı, aslında bir derin doku masajıdır yani, masajdaki kullanılan teknik ve bambunun yapısı, insanlarda gevşeme ve esenlik hissi yaratmak için birebirdir ve dokuyu yuvarlamak ve yoğurmak için yenilikçi bir yöntemdir. Bambu masajı, günümüz stresine karşı ve birçok fiziksel ve duygusal problemden kurtulmaya yardımcı olmak için güçlü bir koruyucu terapi olarak da kullanılır" diyen Doktor Gina Moret şunları ekledi:" Dediğim gibi kullanılan bambu çubukları kadar, bu çubuklarla yapılan masajın tekniği de çok önemlidir".

Cildinizin tonunu iyileştirir, selülitlere etki eder

"Bambu masajı, stres ve gerginlikten sizi uzak tutmasının yanı sıra cildinizin dokusunu iyileştirdiği de biliniyor. Bambu çubukları ile yapılan masajla vücudunuzda bulunan potasyum, kalsiyum ve magnezyum gibi gerekli minerallerin cildiniz tarafından daha rahat kullanılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, doğrudan krem ve losyonlarla uygulandığında cildinizi rahatlatan ve kesinlikle tahriş edici olmayan özellikler de sunar. Sağlıklı kalmanızda büyük rol oynamaktadır. Bunun dışında, egzama ve sedef hastalığını hafifletebilir. Ayrıca bambu çubukları kırışıklıkları en aza indirmeye yardımcı olan antioksidanları içerir. Kan dolaşımını hızlandırır. Bu özelliğiyle mükemmel bir selülit tedavisi sunar. Zaten selülit bir orta deri rahatsızlığıdır ve yapılan masaj tam manasıyla orta deriyi ele alarak, cildin portakal görünümünden sıyrılmasına ve düzleşerek pürüzsüzleşmesine yardımcı olur".

 

Fiyat veya Randevu almak için tıklayın.