Yükleniyor...
 

SPA MASAJ/VÜCUT PEELİNG/ANTİSELÜLİT BAKIMI

Cildin dışarıdan görünümünde bile belli olan cilt içinin kir ve bakteri ile dolu olduğu zamanlar adeta bir kurtarıcı görevi gören peeling mükemmel sonuçlar yaratarak cildin tazelenmesini sağlar. Peeling, temizleme aynı zamanda cildi ölü hücrelerden arındırma işlemidir. Düzenli kullanımda peeling cildin yenilenmesini ışıl ışıl parlamasını sağlar. Peki vücut peelinginin faydaları nelerdir?

Peeling yüzeysel peeling, orta derinlikte peeling, derin peeling olmak üzere üçe ayrılır. Orta ve derin peeling uzmanlar tarafından yapılması önerilmektedir. Peeling yalnızca cilt için değil vücut için de kullanılmaktadır. Yapacağınız vücut peelingi vücudunuzu harika bir şekilde temizleyerek duru bir görünüm sağlar. Vücut bazen yıpranmakta solgun ve kirli bir görünüm kazanmaktadır.

VÜCUT PEELİNGİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek solgun ve donuk görünümlü ciltleri eski haline getirmek için kullanılır. Vücuttaki ölü hücreler zamanla birikerek vücudun oksijen almasını engellemektedir. Sürülen kremler yapılan bakımlar cilde tam olarak ulaşmadığından hiçbir işe yaramamaya başlar bu gibi durumlarda peeling cilde mucizevi bir etki göstermektedir. Vücut pelingi yaparak cildinizi derinlemesine temizleyerek alttaki temiz cildi ortaya cıkarabılırsiniz. Peeling yapanlar genelde bunu alışkanlık edinmeye başlarlar çünkü cildin ne derece değiştiğinin farkındadırlar. Vücudunuzda oluşan sivilceler, siyah noktalar için mutlaka peeliing yapılmalıdır.

 

Fiyat veya Randevu almak için tıklayın.